درباره ما


مجموعه استودیو عکاسی و فیلمبرداری وان بیر تک با بکارگیری تیمی مجرب از متخصصین رشته های مرتبط هنر همچون عکاسی ، گرافیک و نرم افزار با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات روز دنیا سعی بر آن داشته و دارد تا در کلیه خدمات خود مبحث زیباشناسی را در جهت بالابردن کیفت پروژه های خود به کار گیرد.

مدیریت مجموعه از سال ۱۳۷۸ با تجربه عکاسی سنتی فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده و پس از سالها ، با توجه به شناخت و تجربه و درایتهای ناشی از گذراندن دوره های مختلف فنی و علمی سیستمهای عکاسی و فیلمبرداری پیشرفته روز دنیا و اخذ مدارک از ارگان های معتبر صنعت عکاسی و فیلمبرداری توانست پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد .

آتلیه عکس وان بیر تک

مبنای کار وان بیرتک بر عکاسی استودیویی به ویژه عکاسی و فیملبرداری عروس و مدلینگ بنیان شده است. در این راستا با تسلط به شیوه های عکاسی و تکنیک های آن تا به امروز توانسته گام هایی در عکاسی عروس و داماد و همچنین مدلینگ ایرانی برداشته و رضایت بسیاری از زوج ها ، خانواده ها ، و مشتریان را از کار خود داشته باشد . دکورهای متنوع و کار مبتنی بر اصول کلاسیک و به دور از زرق و برق های فتوشاپی آن چیزی است که مد نظر گروه وان بیر تک قرار می گیرد .

خدمات این مجموعه عبارت است از :
– مشاوره و عکاسی مدلینگ
– عکاسی پرتره و ژست فشن
– عکاسی محیطی ( location )
– عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
– عکاسی کودک با تجهیزات تخصصی
– فیلمبرداری Full HD همزمان با چند دوربین
– فیملبرداری مجالس عروسی و جشن ها
– ساخت کلیپ و پخش در تالار
– میکس سر صحنه

استودیوعکاسی و فیلمبرداری وان بیر تک با بهره گیری از سیستمهایی  DV ، HD ، HDR و تجهیزات حرفه ای تصویربرداری ، آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم میباشد.

آتلیه عروس و داماد اردبیل

آتلیه عکس کودک وان بیر تک
آتلیه عکاسی اردبیل | استودیو فیلمبرداری مجالس در اردبیل
وان بیر تک ، آتلیه عروس اردبیل ، one.bir.tak
کوره صنعتيفروشگاه موبايل اردبيل