سوالات متداول


آیا آتلیه عکاسی وان بیر تک هزینه ورودیه دارد ؟

خیر ، آتلیه عکاسی وان بیر تک هیچ مبلغی را به عنوان ورودیه جلسه عکاسی دریافت نمی کند .


آیا در تعداد عکسهای منتخب محدودیتی وجود دارد ؟

خیر، در آتلیه عکاسی وان بیر تک هیچ محدودیتی برای تعداد عکسهای انتخابی وجود ندارد و حتی انتخاب یک فریم هم پذیرفته است. فقط اگر قصد دارید که انتخاب محدودی داشته باشید در زمان رزرو وقت آتلیه را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه انجام پذیرد.


برای عکاسی از نوزاد زیر ۶ ماه چه لباس هایی مناسب هستند؟

نوزادانی که کمتر از ۵ یا ۶ ماه سن دارند و نمی توانند بنشینند ، دائم قسمتهای مختلف لباس خود را در دست گرفته و جمع می کنند و یا می خورند. بهتر است که از لباسهای سرهمی و تا جای امکان بدون آستین استفاده شود تا هم لباس جمع نشود و پشت یقه لباس بدفرم نشود و هم فرم بدن نوزاد عکس او را زیباتر نماید. برای عکاسی از نوزادان دختر ،لباسهای سرهمی، سارافان نسبتاً چسب و جوراب شلواری که پوشک را بپوشاند. برای عکاسی از پسران لباس سرهمی تا جای امکان با آستین کوتاه و یا بلوز چسب با شلوارک کوتاه مناسب عکاسی می باشد. لباس در اکثر مواقع نه تنها زیبایی بدن نوزاد را می پوشاند بلکه ممکن است به خاطر اینکه هر لحظه در بدن نوزاد تغییر فرم می دهد به زیبایی عکس نوزاد نیز لطمه جدی وارد کند. کلاه برای پسران و هم برای دختران و نیز گل سرهای فانتزی و خاص برای دختران مناسب است.


چه تعداد نفراتی می توانند کودک را در آتلیه همراهی کنند ؟

نفرات همراه کودک بهتر است بیشتر از ۲ الی ۳ نفر نباشند. اگر در هنگام عکاسی، اطراف کودک بیش از اندازه شلوغ شود، تمرکز خود را از دست می دهد و ممکن است از همکاری با عکاس سر باز زند. چناچه پس از عکاسی از کودک خود، در انتها قصد گرفتن عکس های خانوادگی با تعداد نفرات بیش از ۵ نفر را دارید، لطفا در هنگام رزرو وقت این موضوع را به ما اعلام فرمایید تا راهکار های مربوطه به شما ارائه گردد. در صورتی که کودکان شما دوقلوهای زیر ۴ سال هستند اگر برایتان مقدور است پیشنهاد می کنیم جهت سهولت کار، یک یا دو نفر همراه فعال و پر انرژی با خود به آتلیه بیاورید.


آتلیه عکاسی وان بیر تک چه روز هایی تعطیل است ؟

آتلیه عکاسی وان بیر تک . تمام روزهای هفته و حتی در ایام تعطیل در خدمت مشتریان عزیز می باشد . با این حال لطفا همیشه قبل از مراجعه حضوری با آتلیه عکاسی وان بیر تک تماس بگیرید .


برای عکاسی از کودک چه وسایلی را نیاز است که با خود به آتلیه تخصصی کودک بیاورم ؟

لباس(پوشاک کودک یا نوزادتان)،کفش تمیز و شسته شده، جوراب تمیز و اگر کلاه دارد،کلاهش را همراه داشته باشید. پاپوش و حوله حمام در صورتی که تمایل دارید(در این مورد چون برای سن خاص کاربرد دارد از پرسنل آتلیه ما نیز مشورت بگیرید). غذا ، شیر، غذای کمکی، پوشک بچه برای تعویض ، داروی مورد استفاده و برای برخی از کودکان تنقلات اگر دوست دارند. اگر مایل هستید، پتوی نوزادتان تا در صورت لزوم هنگام عکاسی در آتلیه وان بیر تک از آن استفاده شود. برای برخی عکس هایی که میوه دارند. بالشت کوچک و پتوی کوچک نوزاد تا در صورتی که خوابید و نیاز شد برای استراحت از آن استفاده شود. آب خوردن جوشیده بویژه برای نوزاد و ظرف لازم. البته ما همیشه آب معدنی خنک در یخچال و آب گرم برای شستن نوزاد نیز داریم.


چقدر زمان برای عکاسی نوزاد یا کودک نیاز است و چند ساعت برای عکاسی کودک و نوزاد زمان می گذارید؟

ما معمولا بین ۱ ساعت تا ۱٫۵ ساعت برای عکاسی در آتلیه زمان می گذاریم،البته بستگی به تعداد حداقل عکس مورد نظر شما دارد که باید ابتدا آنرا تعیین نمایید . زمانی که حداقل تعداد و حداقل هزینه مورد نظرتان را را برای ما مشخص نمایید ، ما نیز حدود زمان مورد نیاز را به شما خواهیم گفت.


چه زمانی برای گرفتن عکس بارداری مناسب است؟

بهترین زمان برای عکاسی بارداری از ابتدای هفته آخر ماه هشتم تا پایان هفته دوم ماه نهم می باشد. در صورتی که پیش از این زمان قصد عکس گرفتن دارید باید شکم شما به اندازه کافی برجسته شده باشد تا حالت بارداری تان را کاملا نمایش دهد. اگر پس از هفته دوم ماه نهم و همچنین زمانی که دکتر شما سزارین پیش از موعد را برایتان تجویز نموده و زمان چندانی به زایمانتان نمانده است، ما از پذیرفتن کار شما معذوریم و تایم عکاسی برایتان گذاشته نخواهد شد.


برای عکسهای بارداری چه لباسهایی مناسب است؟

لباسهای یک رنگ واحد روشن یا تیره، ساده باشند و ترجیحا بدون نقش و نگار.لباسهای مشکی یا سفید اسپرت و غیر رسمی برای عکسهای دو نفره خیلی مناسب هستند . لباس حریر نیز برای عکس خانم های باردار زیبا است( در این مورد خانم های باردار می توانند با اتلیه تلفنی یا حضوری بیشتر مشورت کنند) و همچنین لباسهایی از جنس ریون و تریکوی لطیف و نرم که گردی شکم را بخوبی نشان دهند.


آیا امکان انتخاب عکسها در منزل خودمان وجود دارد و می توانیم عکسها را با کیفیت پایین از آتلیه شما دریافت کنیم یا خیر؟

خیر ، به هیچ وجه همچین امکانی برای مشتریان آتلیه وان بیر تک وجود ندارد که فایل عکس را با خود به منزل ببرند و انتخاب نمایند و فقط می توانند فایلها را در آتلیه انتخاب نمایند زیرا عکس قانوناً و عرفاً به عکاس تعلق دارد و ما نیز به خاطر امنیت و مسائل حرفه ای که به راحتی و به صورت مختصر قابل توضیح نیستند ،فایل عکس بدون روتوش را در با هر سایز و تعدادی بر روی سی دی، دی وی دی یا فلش بدون مارک خودمان به مشتری تحویل نمی دهیم و اگر قرار باشد فایل را با مارک و غیر قابل چاپ نیز تحویل بدهیم ، صرفا در مورد تعداد اندکی از عکسهای سفارش داده شده ،اینکار را انجام خواهیم داد. ما صرفا پس از تحویل عکسهای چاپ شده، فایل غیر قابل چاپ و در حد تماشای در مانیتور کلیه ی عکسهای چاپ شده را در صورت درخواست مشتری با واتر مارک سایت تحویل خواهیم داد و این شامل همه مشتریان خواهد شد حتی مشتریان قدیمی.

آتلیه عروس و داماد اردبیل

آتلیه عکس کودک وان بیر تک
آتلیه عکاسی اردبیل | استودیو فیلمبرداری مجالس در اردبیل
وان بیر تک ، آتلیه عروس اردبیل ، one.bir.tak
کوره صنعتيفروشگاه موبايل اردبيل